2021 Premier League: Znamy najlepszą czwórkę! (Noc 16)

Wyświetlenia:574

Stało się! Szesnaście nocy wchodzących w skład pierwszej i drugiej fazy tegorocznej Premier League za nami! Poznaliśmy czterech najlepszych darterów, którzy już jutro w fazie Play-Off powalczą o ostateczne zwycięstwo w turnieju. Są to Michael van Gerwen, Nathan Aaspinal, Jonny Clayton oraz Jose de Sousa.

Wyniki ostatniej, 16 rundy 2021 PL

2021 Unibet Premier League powoli dobiega końca. Najwcześniej z zawodów (jeszcze przed Judgement Night) odpadli Glen Durrant oraz Rob Cross. W tej chwili w grze pozostało tylko czterech graczy, a wszystko rozstrzygnie się już jutro podczas fazy Play-Off. Po 16 wieczorach pełnych emocji, w tym 4 rundach z kibicami poznaliśmy ostateczny układ tabeli. Po raz 8 w karierze na topie znalazł się Holender Michael van Gerwen. Udział w walce o trofeum zapewnił sobie także Nathan Aspinall, oraz co najciekawsze, dwóch debiutantów: Jonny Clayton oraz Jose de Sousa. Obaj panowie są rewelacją tego sezonu, a kibice już nie mogą doczekać się półfinałów. Tabela ostatecznie prezentuje się następująco:

PDC ogłosiło już pary półfinałowe. Były numer 1 Order of Merit zmierzy się z partnerem Gerwyna Price’a w reprezantacjii Walii, a Portugalczyk Sousa stanie pod tarczą razem z The Asp. Początek rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 20. Transmisja między innymi w SporklubPL, Sky Sports oraz na stronie PDC.TV po wcześniejszym wykupieniu dostępu.

Czytaj także:

Modern Amateur Darts: World Championship 2022

2021 Premier League: Gerwen znów liderem! (Noc 15)

 

Komentarze:0