2022 World Darts Championship: Fantasy Darts!

Wyświetlenia:184

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu Mistrzostw Świata w darcie! Professional Darts Corporation wystartowało z Fantasy Darts – grą internetową, która z pewnością zwiększy poziom emocji!

PDC Fantasy Darts to oficjalna gra „fantasy” tegorocznych Mistrzostw Świata. Zabawa polega na wybraniu 8 zawodników, którzy następnie stworzą drużynę gracza. Cała rozgrywka podzielona została na 3 części: tydzień 1, tydzień 2 oraz tydzień 3. Po każdym etapie gracz będzie miał możliwość dokonania zmian w swoim składzie.

Na ilość zdobytych punktów wpływ będą miały tylko i wyłącznie prawdziwe wydarzenia w Alexandra Palace. Na przykład, jeśli wybraliśmy do swojego składu Gerwyna Price’a, a ten właśnie wygrał lega – na nasze konto trafia 1 punkt. Jeśli lega przegrał – punkt zostanie nam odjęty. Oprócz zwycięstw punkty przyznawane będą także za „180”, dziewiątą lotkę czy wysoki checkout.

Aby przystąpić do zabawy wystarczy wejść na stronę i założyć konto. Znajdziecie tam także szczegółową punktacje i reguły gry. Pamiętajcie, że czas na wybranie swojego składu macie do godziny 19!

Czytaj także:

2022 World Darts Championship: Zapowiedź

2022 World Darts Championship: Wiadomo kiedy zagra Ratajski!