Hungarian Darts Trophy: Gerwyn Price wygrywa turniej!

Wyświetlenia:343

Pierwsze zawody w ramach tegorocznego PDC European Tour za nami! Najlepszym darterem okazał się Gerwyn Price, który w finale pokonał Michaela Smitha 8-2, osiągając przy tym średnią 108 punktów. Krzysztof rozpoczął zmagania od drugiej rundy – tego turnieju jednak nie może zaliczyć do udanych.

W miniony weekend w Budapeszcie odbył się Hungarian Darts Tropchy. To pierwsze w tym roku zawody, które są częścią tak zwanego Euro Tour’u. Na arenie pojawiło się 47 zawodników: 16 z rankingu PDC, 23 posiadaczy karty oraz 8 graczy, którym udało się wywalczyć kwalifikacje w innym sposób (na przykład jako gospodarze zawodów).

Do turnieju przystąpił Krzysztof Ratajski, który rywalizację – jako posiadacz karty – zaczynał od drugiej rundy. Niestety Polish Eagle przegrał spotkanie z Lewisem Williamsem 3-6. Dla Walijczyka był to bardzo udany debiut w European Tour.

Gerwyn Price zwycięzcą!

Najlepszy w całej stawce okazał się panujący Mistrz Świata, Gerwyn Price. Iceman zdołał pokonać w finale Bully-boy’a 8-2 i został pierwszym w historii triumfatorem Hungarian Darts Trophy!

Czytaj także:

Rozkład jazdy na wrzesień. Turnieje steel darta w Polsce