Letnie Grand Prix o Puchar Sediny 2021

Wyświetlenia:494

Pub Sedina z Polic zaprasza wszystkich darterów na Letnie Grand Prix o Puchar Sediny 2021! To już kolejny cykl turniejów stacjonarnych w tegorocznym kalendarzu!

O wydarzeniu

Letnie Grand Prix o Puchar Sediny 2021 w darcie klasycznym to cykl 8 turniejów z mnóstwem nagród motywacyjnych, w których wyłonionych zostanie ośmiu najlepszych zawodników ( z 6 najlepiej rozegranych spotkań). Ci 30 października zmierzą się w Wielkim Finale, a najlepszy z nich wzniesie Puchar Sediny!

Pierwsze dwa turnieje są już za nami – nie zmienia to jednak faktu, że wciąż można dołączyć do rywalizacji i mieć szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród. Oprócz końcowego trofeum, do wygrania w każdym turnieju są nagrody finansowe. Między innymi aż 2 tysiące złotych za 9 lotke! Nie musisz więc od razu deklarować udziału w całym projekcie. Możesz sprawdzić się pod tarczą tylko jednego dnia!

Terminarz

Wszystkie zawody rozgrywaną są w Policach, w Pub Sedina przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 17. Turnieje odbywają się w dniach:

-3.07
-24.07
-14.08
-4.09
-25.09
-16.10
-30.10 Wielki finał

Aby wziąć udział wystarczy pojawić się na miejscu danego dnia oraz najpóźniej do godziny 15:30 opłacić wpisowe w wysokości 30zł.

Szczegóły oraz strona organizatorów

Wszystkie niezbędne informacje, format rozgrywek, wykaz nagród oraz kontakt do organizatorów Pucharu Sediny znajdziecie na tej stronie.

Lokalizacja zawodów: mapa

Czytaj także:

Cosmodarts Case X: zadbaj o swoje lotki!

Komentarze:0