Mistrzostwa Europy w darcie – gdzie oglądać?

Wyświetlenia:472

Jesienny kalendarz nie pozwala zawodowym darterom nawet na chwilę odpoczynku. Już dzisiaj w Salzburgu startuje Cazoo European Championship, czyli Mistrzostwa Europy. Wśród 32 zawodników biorących udział znajduje się między innymi Krzysztof Ratajski. Kiedy i gdzie oglądać transmisje z tych spotkań?

Już dziś o godzinie 20 startują Mistrzostwa Europy w darcie. Po problemach związanych z organizacją European Tour’ów nadszedł czas na finałowy turniej. Choć na listach startowych zabrakło kilku czołowych nazwisk (m.in Clayton, van den Bergh) nadchodzące dni zapowiadają się na prawdę emocjonująco.  Dla nas najważniejszą informacją jest fakt, że już od pierwszej rundy oglądać w akcji będziemy naszego zawodnika – Krzysztof Ratajski zmierzy się z będącym w dobrej dyspozycji Dannym Noppertem. To spotkanie zaplanowane jest na piątkowy wieczór na godzinę 20:30.

Photo: Sven Mandel

Pierwsza sesja

Zanim jednak zobaczymy ten pojedynek, czeka nas czwartkowa sesja wieczorna. Na scenie pojawią się między innymi Brendan Dolan, Simon Withlock czy Peter Wright. Gospodarze zaś będą ściskali kciuki za jedynego reprezentanta ich kraju – Austriaka Mensura Suljovica.

Gdzie oglądać?

Cały turniej, począwszy od dzisiejszej sesji (godź. 20) transmitować będzie Telewizja Polska za pośrednictwem strony TVP Sport, w aplikacji mobilnej oraz na kanale TVP Sport w serwisie YouTube.

Transmisje live dostępne również na stronie PDC.TV dla posiadaczy abonamentu.

Czytaj także:

2021 European Championship: Zapowiedź