Players Championship 13: 9 lotka Zonnevelda i triumf Cullena!

Wyświetlenia:527

Wraz z początkiem nowego tygodnia 118 darterów z kartą PDC rozpoczęło w Milton Keynes turniej Players Championship 13 w ramach Super Series 4! Poziom rozgrywek z pewnością nie zawiódł kibiców. Oglądaliśmy między innymi 9 lotkę, niesamowitą średnią Jose de Sousy oraz końcowy triumf Joe Cullena.

W dobrze znanej arenie o godzinie 15 rozpoczęły się zawody PC13. Pod tarczami pojawiło się dwóch Polaków: Krzysztof Kciuk oraz Krzysztof Ratajski. Niestety nie były to dobre występy. Obaj zawodnicy zakończyli dzisiejszą przygodę już na pierwszej rundzie. The Thumb przegrał z Alanem Tabernem 5-6, a Polish Eagle musiał uznać wyższość Williama O’Connora – to spotkanie zakończyło się wynikiem 3-6.

Najlepszy w turnieju okazał się Joe Cullen. Rockstar pokonał na swojej drodze między innymi Michaela van Gerwena i Gerwyna Price’a.

Niels Zonneveld co prawda odpadł w drugiej rundzie w meczu z Jamesem Wadem, jednak występ może zaliczyć zdecydowanie do udanych. 22-letni Holender popisał się perfekcyjnym legiem i z pewnością zwrócił na siebie uwagę wielu.

Finał

Powtórkę finałowego spotkania możecie obejrzeć na oficjalnym kanale PDC w serwisie YouTube: klik

Czytaj także:

Cosmodarts Case X: zadbaj o swoje lotki!

Letnie Grand Prix o Puchar Sediny 2021

Komentarze:0