Foto: Unsplash.com

Q-School: Pierwsze karty rozdane

Wyświetlenia:305

Zakończył się pierwszy dzień finałowego etapu 2021 PDC Qualifying School. W Niedernhausen kartę wywalczył Geert de Vos, a w Milton Keynes zwycięzcą został Kirk Shepard. Jutro kolejny dzień zmagań i szanse dla Polaków.

EU Final Stage/Event 1

Tradycyjnie już pierwsi turniej rozpoczęli zawodnicy w Niemczech. 128 graczy zmierzyło się w walce o TourCard – tylko jeden z nich mógł dziś zapewnić sobie udział w karuzeli PDC przez najbliższe dwa lata. Najlepszy na koniec okazał się Belg Geert de Vos, który pokonał swojego imiennika, Holendra Geert’a Nentjes’a.

Już sam początek był dla nas pechowy – Sebastian Steyer w losowaniu trafił na…Sebastiana Białeckiego. Lepszy okazał się Białecki, jednak w kolejnej rundzie musiał uznać wyższość Lorenzo Pronka.

UK Final Stage/Event 1

Nieco później walka o przepustkę sezonową rozpoczęła się w Wielkiej Brytanii. Już w Last64 odpadli między innymi: Kevin Paintner, Fallon Sherrock i Richard North.

W najlepszej czwórce turnieju znaleźli się: Kirk Shepard, Martin Lukeman, Jack Main i Jon Worsley. Ostatecznie to Kirk Shepard okazał się najlepszy i to on zdobył drugą TourCard dzisiejszego dnia.

EU/UK Final Stage/Event 2

Już jutro przed południem rozpocznie się drugi turniej finałowego etapu, a do zdobycia będą kolejne dwie karty. Wyniki można śledzić na Dartconnect.

Czytaj także:

Q-School: Finałowa faza przed nami!

Q-School: Awanse z Order of Merit

Komentarze:0