Rozkład jazdy na sierpień. Turnieje steel darta w Polsce

Wyświetlenia:1326

Wakacje to raczej „sezon ogórkowy” na naszym krajowym podwórku. Jednak znana wszystkim sytuacja sprawiła, że obecnie nie ma złego terminu na organizację dużego turnieju. Ambitni i niestrudzeni darterzy w sierpniu mają przynajmniej trzy okazje na poważniejsze granie.

Zamość 14.08

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Zamość

To już piąta edycja imprezy i każda kolejna była lepsza i liczniejsza od poprzedniej, więc nie inaczej powinno być i w tym roku. Swój udział zapowiedziało już kilku zawodników z krajowej czołówki.

Poznań 21-22.08

Puchar Polski POD

Kolejny weekend z PP w stolicy Wielkopolski. Pod koniec czerwca, na pierwszym turnieju tej rangi po powrocie do tarcz, w Klubie Agawa zebrała się ponad 100 uczestników. Jak zwykle w Pucharze Polski oddzielne turnieje dla kobiet i mężczyzn.

Opole 27-29.08

Otwarte Mistrzostwa Opola

Druga edycja imprezy, organizowanej ze sporym rozmachem. Na razie na liście startowej widnieje nieco ponad 50 nazwisk, ale zapewne trzeba spodziewać się 2 razy tyle grających. Podobnie jak w zeszłym roku, oprócz zawodników z Polski, pojawi się kilku klasowych darterów z Czech. Oddzielne kategorie dla kobiet i mężczyzn.


Każdy z opisanych turniejów jest turniejem otwartym. Nie trzeba posiadać żadnej licencji, aby stanąć do walki z najlepszymi. Oczywiście to nie jedyne darterskie imprezy w sierpniu. Co tydzień, a czasami częściej, znajdziecie mniejsze turnieje rozgrywane w każdym województwie. Trzeba tylko dobrze poszperać na lokalnych stronach.

Czytaj także:

Cosmodarts Case X: zadbaj o swoje lotki!

2021 World Matchplay: Peter Wright wygrywa turniej!