Rozkład jazdy na wrzesień. Turnieje steel darta w Polsce

Wyświetlenia:629

We wrześniu turniejowych emocji nie zabraknie napewno. W każdej części naszego kraju zaplanowana jest przynajmniej jedna bardzo ciekawa darterska impreza. Na koniec wisienka na torcie. Pierwszy po ponad półtorarocznej przerwie weekend z Grand Prix POD.


Białogard 3-5.09

II Otwarte Mistrzostwa Białogardu w Steel Darta

II edycja imprezy. Do sobotniego turnieju głównego, na tydzień przed rozpoczęciem, zapisało się już ponad 110 zawodników. W tym kilku zawodników z krajowej czołówki. Dodatkowo w piątek turniej rozgrzewkowy, a w niedzielę Turniej o Puchar Burmistrza Białogardu. Będzie się działo!

Augustów 4-5.09

Puchar Polski POD

Jak zawsze na Pucharze Polski, dwa dni zaciętej rywalizacji o rankingowe punkty. W sobotę start o godzinie 12:00, w niedzielę o 11:00. Zapisy na godzinę przed rozpoczęciem.

Częstochowa 11-12.09

Puchar Polski POD

Kolejny weekend z Pucharem Polski. Oba weekendowe turnieje rozpoczynają się o godzinie 12:00. Zapisy od 11:30. Sobotnie rozgrywki są jednocześnie II Memoriałem Mariusza Bielana.

Okuninka 11-12.09

Trzecie Mistrzostwa Okuninki

III edycja imprezy na wschodnim krańcu Polski. Turniej rozgrywany w pięknej scenerii, nad brzegiem Jeziora Białego. W sobotę od 11:00 turniej deblowy. Po nim turniej singlowy. Turniej główny o Mistrzostwo Okuninki startuje w niedzielę, również o godzinie 11:00.

Nowy Sącz 11.09

Turniej Darta o Puchar Rektora WSB-NLU

Bardzo ciekawa inicjatywa Nowosądeckiego Stowarzyszenia Darta i Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University. Turniej rozgrywany na kampusie tejże uczelni, mający na celu szerokie propagowanie gry w darta. Zapisy do 9 września.

Świdnica 18-19.09

Puchar Polski POD

Kolejna już w tym roku odsłona PP na Dolnym Śląsku. Sobotni turniej to jednocześnie X Mistrzostwa Świdnicy. Niedziela natomiast to dodatkowo II urodziny SportBaru. Emocje, dobra zabawa i super atmosfera jak zwykle gwarantowane.

Kleszczów 18.09

Turniej Steel Darta

Soloprak w Kleszczowie zaprasza na premierowy turniej steel darta. Początek zawodów o godzinie 14:00. Nowe miejsce – warto odwiedzić. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Kraków 24-26.09

Grand Prix POD

Na zakończenie to na co wszyscy darterzy w Polsce czekają od dawna. Weekend z Grand Prix POD. Patrząc na frekwencję w turniejach niższej rangi w tym roku, chyba nikogo nie zdziwi, jeśli podkrakowski Hote Witek, zgromadzi na starcie ponad 200 uczestników. Na ten weekend, poza turniejami głównymi, przewidziane są również turnieje deblowe w kategorii kobiet i mężczyzn oraz rozgrywki Polskiej Ligii Steeldarta. Bez wątpienia będzie to największa tegoroczna darterska impreza nad Wisłą.

 

Czytaj także:

System Cosmodarts Fit Flight – Fit Flight Pro S-5: Nasza opinia po 3 tygodniach gry