Rozpoczynamy współpracę ze sklepem Darter180.com!

Wyświetlenia:427

Z największą przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy stałą współpracę ze sklepem Darter180.com. Co to dla Was oznacza?

Więcej lepszych treści

Rozwój projektu Dartnews.pl nie byłby możliwy bez pomocy osób trzecich. Chcemy dostarczać Wam informacje przez okrągły rok, 24 godziny na dobę. Dzięki podjęciu współpracy ze znanym i cenionym od lat sklepem darterskim będziemy mogli publikować treści także przy pomocy zewnętrznych mediów.

Testy sprzętu

Każdy przed zakupem chciałby dowiedzieć się jak najwięcej o wymarzonych lotkach, tarczy czy nowych na rynku shaftach. Często jednak w sieci brakuje rzetelnych testów – zwłaszcza długodystansowych. Wkrótce jednak to się zmieni! Partnerstwo ze sklepem Darter180.com pozwoli na regularne publikowanie opinii na temat sprzętu. Już teraz w redakcji sprawdzamy dla Was system Cosmo Darts Fit Flights.

Prywatnie od lat korzystamy z usług sklepu i możemy go z czystym sumieniem polecić. Nigdy nie „reklamowalibyśmy” nierzetelnego czy niesprawdzonego sprzedawcy. W naszych testach pozostaniemy obiektywni – jeśli któryś sprzęt nie spełni naszych oczekiwań – wyraźnie o tym napiszemy.

Rabaty i konkursy

Razem z Darter180.com szykujemy konkursy z ciekawymi nagrodami. Okresowo będą także pojawiały się specjalne rabaty i promocje dla naszych czytelników – bądźcie czujni!

Dartnews.pl bez reklam

Pragniemy również przekazać, że nasza witryna pozostanie całkowicie wolna od reklam czy wyskakujących okienek. Chcemy, aby strona była w 100% przyjazna użytkownikowi – nigdy nie zdecydujemy się na uciążliwe rozwiązania.

( Żadna ze stron – Dartnews.pl, Darter180.com – nie otrzymuje żadnych korzyści materialnych w związku ze współpracą. Powyższa treść nie jest Artykułem Sponsorowanym w rozumieniu ustawy)

Czytaj także:

Darterskie boom w oczach właściciela sklepu. Wzrost zamówień o 300%!

Komentarze:0