Turnieje darta 2021 – gdzie zagrać w Polsce?

Wyświetlenia:2123

Lockdown powoli dobiega końca. Pierwsze bary, a przynajmniej ich ogródki są już otwarte. Czy to oznacza powrót turniejów stacjonarnych? Kiedy znowu spotkamy się przy tarczy?

Długa przerwa

Pandemia Covid-19 mocno pokrzyżowała plany nie tylko w zawodowym sporcie. Skutki zamknięcia pubów i wprowadzenia obostrzeń odczuli także (a może przede wszystkim?) amatorzy oraz Ci, dla których dart nie jest sportem, a jedynie czystą rozrywką przy piwie. Przez ostatni rok jedyną możliwością rywalizacji z innymi był udział w ligach internetowych takich jak na przykład PDCL. Tego typu turnieje cieszą się ogromną popularnością i są świetnym rozwiązaniem. Każdy jednak z niecierpliwością wyczekuje powrotu rozgrywek stacjonarnych. Zwłaszcza, że po ostatnich Mistrzostwach Świata zapotrzebowanie na tego typu imprezy jest po prostu ogromne.

 

Niestety w obecnej chwili ciężko jest przewidzieć, kiedy powróci pełna swoboda. Wszystko wskazuje jednak na to, że większe poluzowanie restrykcji i całkowite otwarcie gastronomii(a co za tym idzie „aren” darterskich) nastąpi w najbliższym czasie.

Puchar Polski POD

Już w czerwcu powrócą zawody Pucharu Polski POD. Oficjalna strona organizatora podaje cztery daty (Poznań, Świdnica, Kraków, Warszawa). Na Facebooku są jednak dostępne tylko dwa wydarzenia – w celu uzyskania szczegółowych informacji sugerujemy kontakt z POD.

NLD

Znany dziennikarz Kuba Łokietek zapowiedział powrót Nocnej Ligi Darta:

Aktualizacja: liga wystartowała

Lubniewice Dart Cup

W Lubniewicach w dniach 03-06.06 odbędą się turnieje w odmianie soft. Zapisy oraz więcej informacji o tym wydarzeniu: Strona FB.

 

 

Kalendarz turniejów – wkrótce dodamy na stronie oddzielną zakładkę i będziemy na bieżąco dodawać daty zawodów.

Organizujesz zawody, turniej, lige? Napisz o tym na redakcja@dartnews.pl a pomożemy wypromować Twoje wydarzenie!

Czytaj także:

Sebastian Białecki z nowym kontraktem!

Komentarze:0